ANDRES MARTORELL

Curriculum Andresa zwala z nóg, ale zanim je opiszemy, chcemy powiedzieć, żeby “aktualnie czytający” wiedział, że kompetencje Andresa świadczą o jego umiejętnościach naprawienia czyjegoś głosu i o tym jak jest wspaniałym, empatycznym i doświadczonym nauczycielem, a nie o tym na jakim poziomie musi być osoba, która lekcje pobiera:)))))))) To tak na zachętę:)))

Jeśli chcecie naprawdę zmienić Wasz głos – spróbujcie lekcji z nim. Jego lekcje dedykowane są wokalistom z różnych estetyk muzycznych od klasyki, przez soul, po jazz i musical aż po ciężkiego rocka. Technika jest jedna i służy temu żeby “rozłożyć wokalne skrzydła do prawdziwego lotu”:))))))))

Mentor teacher (Nauczyciel Mentor) techniki IVA, trener wokalny, badacz głosu, wokalista i kompozytor. Współzałożyciel European Vocal Camp i Warsaw Vocal Studio. Jest jednym z najlepszych nauczycieli na świecie. Szkoli nie tylko uczniów ale także innych nauczycieli w Europie, USA, Azji i Am.Płd.

Wciąż żądny wiedzy o głosie i technice wokalnej Andres jest jedną z osób, która odkryła dokładną pracę mięśni w strunach głosowych, tzw. TA i CT. Na jego pracy oparta jest technika IVA, którą uczy się tak wielu wokalistów na świecie.

Andres związany z Polską jest od kilku lat – szkoli na stałe wielkie gwiazdy w naszym kraju: Urszulę Dudziak, Mikę Urbaniak, Agę Zaryan, Mrozu, Łozu, Stashkę, Edytę Krzemień, pośród wielu innych.

Na świecie jego uczniami są zdobywcy Grammy Latino, artyści musicalowi, teatralni i wokaliści od zupełnie początkujących po profesjonalnych.

Wyszkolił w życiu około 1500 głosów.

Poza lekcjami prywatnymi w Polsce i Irlandii , Andres prowadzi seminaria i lekcje online na Skypie dla stałych klientów i innych nauczycieli głosu na całym świecie (Brazylia, Singapur, Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Rosja, Chiny, itd.)

Urodził się w Urugwaju, studiował w Ameryce i Europie, mieszkając między Irlandią i Polską, uczy i koncertuje po całym świecie, śpiewa tango i muzykę latynoską, właśnie kończy swój album “Baile An Salsa”, na którym fuzjuje muzykę irlandzką i salsę – www.baileansalsa.com

Jako kompozytor i autor tekstów Andres odniósł kilka znaczących sukcesów pisząc utwory dla innych artystów, np. hiszpańskojęzyczna adaptacja tekstu A. Osieckiej “Uciekaj moje serce” – “Vete mi corazón” zaśpiewana przez Stanisława Soykę i Magdę Navarrete, a także komponując utwory do wyżej wspomnianego autorskiego projektu.

Przez lata uczył się śpiewu będąc częścią najważniejszych na świecie stowarzyszeń kształcących emisję głosu: w tym SLS(Speech Level Singing) oraz IVA. Pobierał nauki u wielu nauczycieli głosu, między innymi u samego Setha Riggs, brał udział w licznych konferencjach dotyczących głosu, w tym w NCVS instytucie Ingo Titze w Utah.

W 2011 Andres został mianowany wykładowcą Coaching Voice dla studiów magisterskich w zakresie tłumaczenia konferencyjnego w National University of Ireland , Galway ( NUIG ) , gdzie po 3 latach , rozwinął swój własny program dotyczący mowy. Jest jednym z niewielu nauczycieli, którzy oprócz głosu śpiewanego specjalizują się również w głosie mówionym. Regularnie pracuje z tłumaczami symultanicznymi, dziennikarzami, lektorami, etc.

To co? Przekonani?

A jeśli jeszcze nie, to zajrzyjcie na jego stronę: www.andresmartorell.com

Andres +48 882 016 222
andres@warsawvocalstudio.pl

ABY ZAREZERWOWAĆ LEKCJĘ PRYWATNĄ Z ANDRESEM KLIKNIJ TUTAJ

Zobacz występ Andresa w irlandzkiej telewizji