W naszym studiu uczą się też najmłodsi. Naszą misją jest budowanie dobrych i poprawnych nawyków u dzieciaków.

Twoje dziecko jest muzykalne i uwielbia śpiewać? Jeżeli uważasz, że czas rozpocząć jego wokalną edukację, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Naszą misją jest budowanie dobrych i poprawnych nawyków wokalnych u dzieci.
Warsaw Vocal Studio to profesjonalne studio doskonalenia głosu, współpracujące wyłącznie z wysoko wykwalifikowanymi trenerami (certyfikowanymi przez Modern Vocal Training, a także wcześniej przez Speech Level Singing i Institute for Vocal Advancement).
Uczymy, jak używać głosu w sposób zdrowy i efektywny. Poprzez indywidualny dobór ćwiczeń dla każdego ucznia, kształtujemy jego głos tak, aby brzmiał naturalnie: bez napięć, krzyków i poczucia dyskomfortu. Ćwiczenia rozwijają głos i słuch.
Nauka śpiewu u Dzieci polega głównie na wyrabianiu u nich dobrych nawyków, ewentualnie eliminowaniu tych złych, jeśli są – tak, aby głos rozwijał się prawidłowo, szczególnie w czasie mutacji (która dotyczy zarówno chłopców, jak i dziewczynek!), a także na umuzykalnianiu młodych wokalistów. Młodych głosów nie trenuje się w taki sam sposób, jak głosów w pełni rozwiniętych, i choć u Dzieci wbrew pozorom efekty pracy często nie są tak szybkie, jak u dorosłych, w dłuższej perspektywie prawidłowa praca owocuje zdrowym, dźwięcznym i wszechstronnie wyszkolonym głosem, który pracuje w sposób wolny i naturalny.
Dla Dzieci polecamy raczej lekcje 30 minutowe, ewentualnie 45 minutowe.
Lekcje z młodzieżą prowadzą w naszym Studio wszyscy nauczyciele, jednak Najmłodszych szczególnie zapraszamy do Oli, Wiktorii lub Pauli. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych Nauczycieli po rozwinięciu zakładki “Nauczyciele” w menu głównym.