warsztaty-camp-922x200

21.07 – 29.07 2018

 

European Vocal Camp – Europejski Warsztat dla wokalistów

Organizowany w Polsce już od 8 lat European Vocal Camp, pozwala w skuteczny sposób poprawić technikę śpiewu i znaleźć inspirację do śpiewania i poruszania się w różnych stylach muzycznych.

To intensywny warsztat skierowany do wokalistów, mówców, aktorów, nauczycieli i pasjonatów. Wszystkich, którzy pragną pracować nad techniką głosu, nauczyć się jej podstaw lub polepszyć już istniejącą wiedzę. Zapraszamy też wszystkich tych, którzy pragną rozwinąć swoje hobby bądź profesję.

Co roku podczas European Vocal Camp do Waszej dyspozycji są wybitni trenerzy z całego świata!

 

European Vocal Camp 2018

VIII European Vocal Camp

21.07-29.07 2018, Skansen Folkloru Polskiego/ Nagawki/ Polska Centralna

  • 8 dni intensywnego treningu wokalnego pod okiem mistrzów
  • Codzienne lekcje indywidualne metodą IVA z najlepszymi trenerami z Irlandii, USA, UK, Francji, Polski, Bułgarii, Danii i Kuby.
  • WYBÓR z ponad 15 WARSZTATÓW STYLU z mistrzami gatunku:Jazz, R’n’B, Gospel, Songwriting, World Chants, Backing Vocals, Vocal Technique, Backing Vocals, Performance, Musical Theatre, Artist’s Spirit, Show Choir, A’capella, etc.
  • Zajęcia dla wszystkich – Inside Vocal Technique i Gospel Choir
  • Zajęcia dodatkowe: Circlesongs, Afro Cuban Harmony, Musicality for Singers, Social Media, Singing with style, Vocal Effects, Lyrics Interpretation, Audition Tools for TV.
  • Pobyt w niesamowitym ośrodku – żywym skansenie Centrum Folkloru Polskiego – Nagawkach. Miejsce z atmosferą ludowego folkloru w najlepszym wydaniu.
  • Wakacje w otoczeniu przyrody, niesamowitej ludowej architektury w artystycznej, muzycznej i w pełnej kreatywności atmosferze, na przepięknym Mazowszu.

Szczegółowa oferta VIII Vocal Campu 2018 na stronie www.europeanvocalcamp.pl. For English go here.

Szczegółowa oferta VIII Vocal Campu 2018 w pdf tutaj.

Przeczytaj programy z ostatnich lat i obejrzyj mini galerie European Vocal Camp, ale koniecznie odwiedź stronę warsztatów

european-vocal-camp