Intensive Vocal Weekends z Monique Thomas-Ottaviani

Intensive Vocal Weekends z Monique Thomas-Ottaviani


WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE ZWIERCIADŁA I WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ NA WARSZTATY Z MONIQUE THOMAS!!!

ZNIŻKA LAST MINUTE! Pakiet 3 warsztatów tylko 399 zł

Intensive Vocal Weekends z Monique Thomas-Ottaviani 28 luty – 2 marzec 2014

Jazz, Gospel, R’n’B – Esencja Muzykalności

Urodzona w Filadelfii, Monique Thomas, dorastała słuchając Afro-Amerykańskiej muzyki, zwłaszcza jazzu, gospel i soul’u, zaczęła śpiewać w bardzo młodym wieku. Aby doskonalić swoje rzemiosło, studiowała śpiew klasyczny i jazz, równocześnie śpiewając Soul , R&B i Gospel. Monique jest dziś we Francji jedną z najbardziej rozchwytywanych wokalistek i trenerek wokalnych, wciąż w trasie z największymi francuskimi i międzynarodowymi artystami i piosenkarzami, szkoli także chóry w całej Francji i za granicą.

Jej warsztaty są esencją muzykalności, obcowaniem z talentem, z darem tak wokalnym jak i pedagogicznym. Zajęcia „Backing Vocals” z Monique na Vocal Campie 2013 były absolutną rewelacją. Ludzie biorący udział w jej szkoleniach dostawali bardzo praktyczną wiedzę, możliwość praktycznego i teoretycznego „sprówania się” w różnych stylistykach, a także wiele rzetelnej, prawdziwej wiedzy na temat muzyki „czarnej”. Warsztaty i lekcje prywatne
z Monique są intensywną, mocną i głęboką pracą z głosem, techniką i stylistyką muzyczną, ale też z duchem, który jest tak ważny.

Mamy dla Was trzy warsztaty grupowe: JAZZ, CHÓR GOSPEL, R&B oraz lekcje indywidualne.

Pełna oferta, ceny i zapisy zobacz tutaj.

WARSZTATY GRUPOWE Z MONIQUE THOMAS ODBĘDĄ SIĘ w GALERII NO LIMIT na ul. Rozbrat 44 a, na II p./ obok naszego studia /. Lekcje indywidualne II piętro, sala 205.
Zapraszamy.

Nowy jazzowy projekt Monique, posłuchajcie

 
About Author:

Previous Article Next Article

Leave a Reply