JOGA I GŁOS

Etno Chata “Topolej”, Goleszów k/Ustronia

Najbliższy warsztat: 25 – 29 maja 2016

JOGA POMOŻE CI WYCISZYĆ SIĘ i OTWORZYĆ.
PRACA NAD GŁOSEM WPROWADZI NADZWYCZAJNĄ ENERGIĘ MUZYKI DO TWOJEGO CIAŁA.

Prowadzący: Magda Navarrete i Romek Grzeszykowski

Warsztaty Romka i Magdy powstały, by pokazać niezwykłą wartość równowagi w każdym aspekcie naszego rozwoju. Ich energie wymieniają i uzupełniają się, wprowadzając na przemian spokój i ruch. Celem jest otwarcie się na zwiększenie kreatywności, radości, muzykalności, i uwolnienie od wszelkich blokad.

Rano sięgamy po jogę dla otwarcia ciała, zwiększenia zakresów ruchu, pobudzenia. Po południu, dla tonizacji i regeneracji.
Z głosem natomiast pracujemy po to, by przełamać wszelkie bariery tkwiące w ciele, aby poczuć, że rozkładamy skrzydła, że potrafimy muzykować i zaśpiewać pełną piersią. Balansujemy pomiędzy tymi dwiema energiami, dobrze się bawiąc, przy okazji szukając spokoju i pewności płynącej z wnętrza.

————————————–
Magdalena Navarette – poprowadzi warsztat ze śpiewu, emisji głosu i śpiewania w kręgach. Jej zajęcia to nie tylko wokalny trening dla ciała i duszy, ale także spotkanie z muzyką na głębszym poziomie. Wierzy, że w każdym drzemie ukryty muzyk i potrafi go skrupulatnie wydostać. Jej warsztaty to dawka wiedzy z najnowszych badań o głosie, Magda jest bowiem certyfikowaną trenerką szanowanych dwóch instytutów wokalistyki w USA: SLS i IVA (Institute of Vocal Advancement), ale korzysta także z wiedzy ludowej bowiem od lat fascynuje się muzyką etniczną z różnych regionów świata. Więcej o Magdzie: www.magdanavarrete.pl

Romek Grzeszykowski – poprowadzi zajęcia jogi, relaksu i ćwiczeń oddechowych dostosowane do potrzeb poszczególnych grup zaawansowania. Zajęcia tej ortodoksyjnej filozofii indyjskiej, podawane są w sposób zrozumiały dla ludzi zachodu przy okazji z dużą dawką poczucia humoru, ale także w taki sposób, że każdy może doświadczyć jogi w jej prawdziwym bezkresnym wymiarze. Jest jednym z najwybitniejszych i najbardziej doświadczonych nauczycieli Jogi w Polsce. Pod jego okiem przez ostatnie 10 lat kształciło się ponad 100 nauczycieli.

TERMIN: 25 – 29 maja 2016

MIEJSCE: Etno-Chata Topolej

ZAPRASZAMY!