W tym semestrze do naszej oferty włączamy na stałe zajęcia z KSZTAŁCENIA SŁUCHU i PODSTAW TEORII MUZYKI oraz HARMONII z wybitnymi muzykami i pedagogami: Magdą i Wojtkiem Pulcyn

CZAS:
– Poniedziałki popołudnia
– Czwartki poranki
(Zajęcia ruszają od 15 września)
Godziny zajęć sa do ustalenia indywidualnie, mogą to być zajęcia regularne albo będziecie wpadać kiedy chcecie.
ZAPISY DO MAGDY I WOJTKA: ksztalceniesluchu@warsawvocalstudio.pl

ZAJĘCIA:
Spotkania indywidualne będą trwały 45min. Każdy z Was będzie mógł umówić się wtedy kiedy Wam to odpowiada i ustalić z nauczycielem czy zależy Wam na ćwiczeniu słuchu czy/i podstaw teorii muzyki. Osoby, które znają podstawy, a chciałyby rozwinąć słyszenie harmoniczne – także mogą skorzystać z tych lekcji.
Z zajęć mogą korzystać osoby, które nigdy wcześniej nie kształciły słuchu, jak i te, które mają już podstawy, a chciałyby się rozwijać.
Kształcenie słuchu to nieodzowna część muzycznego rozwoju, a umiejętność rozumienia i korzystania z podstaw harmonii to niezastąpione narzędzie każdego wokalisty.

CENA:

Zajęcia będą kosztowały 80 zł za 45min, pierwsze spotkanie w cenie 50%:)))))))

PŁATNOŚĆ i ZAPISY:
Osoby zainteresowane prosimy o pisanie na adres: info@warsawvocalstudio.pl, przekierujemy Was do prowadzących, którzy dobiorą z Wami dogodne godziny.
Płatności dokonujecie na miejscu lub przelewem na konto firmowe naszego studia
Pamiętajcie, że pierwsze zajęcia są w cenie 50%!

Słowo o prowadzących:
Magda i Wojtek Pulcyn to małżeństwo muzyków, pedagogów i prawdziwych profesjonalistów. Miło nam powitać ich na pokładzie naszego studia!

Magdalena Kruszewska-Pulcyn – absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca. Na fortepianie gra od 3 roku życia.
2013-trener cyklu 16 warszatów rytmiczno-metodycznych projektu “Muzobus” organizowanego przez Narodowy Instytut Audiowizualny
2013- trener projektu “Moniuszkowo” organizowanego przez fundację Danuty Błażejczyk “Apetyt na kulturę”.
2010-2013- wykładowca Studia Wokalnego im. J. Wasowskiego w Warszawie.
2004-2009- wykładowca w Warszawskei Szkole Muzycznej
Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych warsztatach oraz konferencjach naukowych z zakresu kształcenia słuchu, rytmiki oraz technik ruchu (głównie metoda J. Dalzroze’a, C. Orffa, Z. Kodaly’a, B. Strauss, W. Sherborne, W. Laban, L. Horton). Od wielu lat współpracuje również z aktorami i wokalistami akompaniując oraz przygotowując aranżacje na potrzeby koncertów, spektakli, przeglądów.

Wojciech Pulcyn – kontrabasista, absolwent Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina na wydziale jazzowym, oraz Policealnego Studium Jazzu im.Henryka Majewskiego w Warszawie ,w klasie prof. Zbigniewa Wegehaupta. Skomponował muzykę do spektakli: „Transatlantyk” Witolda Gombrowicza
w wykonaniu Teatru Montownia, oraz „Krzywa wieża” Nadieżdy Ptushkiny w reżyserii Agnieszki Lipiec-Wróblewskiej (Teatr na Woli). Od roku 2000-2014 członek kadry Miedzynarodowych Warsztatow Jazzowych w Puławach.
Współpracował m. in. z Piotrem Baronem, , Ewa Bem, R. Borowskim, Imerem Demirerem, Wojtkiem Karolakiem, z zespolem ”Kapela ze wsi Warszawa”, Erykiem Kulmem- ”Quintessence”, Mateuszem Smoczynskim, Januszem Skowronem, Wojtkiem Staroniewiczem, Jarkiem Śmietaną, , Michalem Urbaniakiem, Bobby Watsonem, J.”Ptaszynem” Wróblewskim, , Izą Zając, Monty Watersem, K. Wolinskim.

 

Kształcenie słuchu z Magdą Kruszewską-Pulcyn

CHWILOWO ZAWIESZONE

ksztalceniesluchu@warsawvocalstudio.pl