“Lovely Fear” debiut Ms. Obsession

“Lovely Fear” debiut Ms. Obsession

“Lovely Fear” debiut Ms. Obsession

Singiel “Take it”. Łozo: zajebisty refren! Aleksandra Warchoł dała czadu! w Must Be The Music

Nasza Ola wydała debiutancki krążek składajacy się całkowicie z autorskich kompozycji i wzbudziła zachwyt swoim występem w Must Be The Music.
Oceńcie sami
Ms. Obsession: “To obsesja na punkcie muzyki, to skrajna emocjonalność charakteryzująca moją osobę a przez to i muzykę na albumie”.
Ms. Obsession to 24 – letnia wokalistka i producentka, której debiutancka płyta Lovely Fear ukazała się 8 czerwca nakładem Ms. Obsession a w dystrybucji Fonografiki. Muzyka, która pojawiła się na krążku jest wycieczką po róznych stylach muzycznych i skrajnych emocjach.
Jest to fuzja electro popu, soulu, trip hopu i eksperymentalnie użytych efektów. “Muzykę odczuwam kolorami – płyta przechodzi od jaskrawych bo zimne, niebiesko – fioletowe barwy. Najważniejszy jest klimat, który staram się malować za pomocą głosu i brzmień czy efektów. Chcę zacierać granice międzygatunkowe, by nie skuwać muzyki w kajdany określonego stylu a bardziej pozwolić jej swobodnie wypływać z serca. Muzyka ma dla mnie być nośnikiem i wyzwalaczem emocji, ma budować klimat, opowiadać pewną historię”.

 
About Author:

Previous Article Next Article

Comments are closed.