Warsaw Vocal Studio

Warsaw Vocal Studio to pierwsze, profesjonalne studio dedykowane wokalistyce w Warszawie. Prowadzone obecnie przez Zofię Prucnal, wokalistkę i trenerkę wokalną, założone przez Magdę Navarrete i Andresa Martorell.

Warsaw Vocal Studio to miejsce, gdzie możesz postawić swoje pierwsze kroki w nauce śpiewu, rozwinąć swoją technikę i kreatywność wokalną, a także rozszerzyć horyzonty muzyczne jeśli jesteś zawodowym wokalistą, aktorem, bądź używasz głosu w inny, aktywny sposób.

Warsaw Vocal Studio pracuje wyłącznie z wszechstronnie wyszkolonymi trenerami wokalnymi, certyfikowanymi przez Modern Vocal Training. Nasi trenerzy nieustannie szkolą się, i pozostają na bieżąco z najnowszymi odkryciami i badaniami w zakresie pracy z głosem. Rozwijamy nie tylko tak zwany “miks”, czyli łączenie rejestrów, nie tylko wyprowadzamy techniczne niedoskonałości na prostą, nie tylko wzmacniamy głosy i dajemy im techniczną wolność – pracujemy także nad stylem, artyzmem, sztuką performance’u, muzykalnością, ciałem i świadomością. Podchodzimy holistycznie do pracy z naszymi Uczniami, bo tylko taki sposób pracy daje optymalne, długotrwałe efekty.

Warsaw Vocal Studio to wyłącznie certyfikowani i wyszkoleni trenerzy głosu.

Uczymy w systemie 30, 60-minutowych i 45-minutowych lekcji prywatnych. Umawiamy się z każdym indywidualnie i dopasowujemy lekcje do potrzeb każdego z klientów. Udzielamy lekcji także przez skype.
Prowadzimy warsztaty weekendowe w wielu miastach Polski. Jako trenerzy wokalni, współpracujemy również z zespołami, chórami i studiami nagrań.

Warsaw Vocal Studio to pierwsze miejsce w Polsce, które zajęło się rozwojem wokalistów. Do prowadzenia warsztatów w naszym studio zapraszamy specjalistów z różnych stron świata, prezentujących różnorodne techniki i style śpiewania w innych kulturach i stylistykach.

Warsaw Vocal Studio to miejsce jednoczące języki, kultury i muzykę z różnych zakątków świata.

W Warsaw Vocal Studio nie musisz martwić się o brak wcześniejszej edukacji muzycznej! Nie musisz też zapisywać się na cały semestr, ani uczęszczać na dodatkowe zajęcia! Przychodzisz kiedy możesz i chcesz.

Jak uczymy?

Naszymi uczniami są wszyscy, którzy chcą śpiewać, kształcić swój głos i zrozumieć na czym polega prawidłowe używanie instrumentu jakim jest ludzki głos.

Uczy się u nas wielu profesjonalistów i zawodowców – aktorów, wokalistów i dziennikarzy. Uczą się dlatego, że wiedzą o tym, że o głos trzeba dbać. Oni z kolei mijają się w drzwiach z początkującymi pasjonatami, a także z aspirującymi do zawodowego śpiewania młodymi śpiewakami. Nasze drzwi są otwarte dla każdego, kto chce śpiewać i dbać o swój głos.

Nie wystarczy tylko to, co wiemy z zamierzchłych czasów – badania nad głosem bowiem cały czas posuwają się do przodu i trzeba nieustającego rozwijania się nauczycieli, by mogli naprawdę rzetelnie przekazywać swoją wiedzę i pracować z Waszymi głosami.

Uczymy korzystając z wiedzy najlepszych dostępnych na świecie technik do rozwoju emisji głosu.
Namawiamy też do regularnego treningu głosów zawodowych, bo tak jak każdy sportowiec – głos też powinien mieć dobrze dobrane i zoptymalizowane treningi.

Takie treningi dobieramy indywidualnie do każdego naszego ucznia.

Serdecznie zapraszamy 🙂

 • Indywidualne lekcje emisji głosu
 • Indywidualne lekcje on-line
 • Lekcje prywatne i warsztaty ze specjalistami z całego świata
 • Tylko certyfikowani trenerzy
 • Zajęcia w jęz. polskim, angielskim
 • Warsztaty wyjazdowe
 • Trenowanie głosów przed nagraniami i koncertami
 • Trenowanie aktorów do dubbingu
 • European Vocal Camp / www.europeanvocalcamp.pl, który w naszym Studio się urodził i z którym co roku współpracujemy
 • Trenowanie profesjonalistów i amatorów, pasjonatów i zapaleńców
 • Lessons in English for foreigners
 • Każdy może przyjść na lekcje śpiewu (po uprzednim zapisaniu się)
 • Możesz przyjść na jedną lekcję i zdecydować czy chcesz dalej się u nas uczyć. Pierwsza lekcja jest normalnie płatna wg. cennika (patrz zapisy,ceny)
 • Każda osoba może brać udział w warsztatach tematycznych (po uprzednim zapisaniu się)
 • Nie musisz być wykształcony muzycznie
 • Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia
 • Nie musisz zapisywać się na cały semestr – przychodzisz wtedy kiedy chcesz i możesz!