Warsztat Techniki Wokalnej z Magdą Navarrete

Warsztat Techniki Wokalnej z Magdą Navarrete
Zapraszamy na bezpłatny warsztat w ramach Europejskich targów Muzycznych “Co jest grane” w Pałacu Kultury i Nauki – 1 grudnia 2013 godz. 14:00.

Niezależnie od poziomu Twoich umiejętności wokalnych zawsze można je ulepszyć i poprawić komfort Twojego śpiewania. Praca nad głosem jak każda inna sztuka wymaga treningu, determinacji i przede wszystkim dobrze dobranych ćwiczeń. Co sprawia, że śpiewanie staje się przyjemnością, a nie mozolną pracą i potykaniem się ciągle te same problemy?

Niezależnie od poziomu Twoich umiejętności wokalnych zawsze można je ulepszyć i poprawić komfort Twojego śpiewania. Praca nad głosem jak każda inna sztuka wymaga pracy, determinacji i przede wszystkim
dobrze dobranych ćwiczeń. Co sprawia, że śpiewanie staje się przyjemnością, a nie mozolną pracą i potykaniem się ciągle te same problemy? MAMY ODPOWIEDŹ – ROZWÓJ GŁOSU POD CZUJNYM OKIEM CERTYFIKOWNEGO TRENERA UŻYWAJĄCEGO SPRAWDZONEJ TECHNIKI, KTÓRĄ ŚPIEWAJĄ GWIAZDY ŚWIATOWEGO FORMATU.

DARMOWY WARSZTAT DLA OSÓB ZWIEDZAJĄCYCH ‘EUROPEJSKIE TARGI MUZYCZNE CO JEST GRANE’, PROFESJONALISTÓW I AMATORÓW.
Bilet na targi w cenie 15 zł.

Zapraszamy do Warsaw Vocal Studio – nauka śpiewu Warszawa, kursy śpiewania, lekcje śpiewu, śpiew, śpiewanie, kursy, warsztaty śpiewu.

 
About Author:

Previous Article Next Article

Comments are closed.