Urszula Dudziak

światowej sławy wokalistka jazzowa

“Od kiedy jestem pod stałą opieką Andresa Martorell’a, mój głos stał się bardziej elastyczny, świetnie rezonuje i jest zdrowy.
Zauważyłam, że podchodzi do swoich uczniów czyli do nas, indywidualnie a jego wskazówki to kombinacja instynktu, mądrości i doświadczenia.
Jest wyjątkowym i świetnym nauczycielem. Wiem, że dzięki Andresowi, będę mogła się cieszyć swoim głosem jeszcze przez długie lata.”

Zapraszamy do posłuchania nowego klipu Urszuli Dudziak

Piotr Skowroński – Elvis Tribute Artist

wokalista zespołu The King’s Friends, finalista mistrzostw Europy, najlepszy Polski Elvis 2011 & 2012.

“Lekcje u Magdy to jedna z najlepszych rzeczy jakie mnie spotkały w życiu. Magda jest genialną nauczycielką, bardzo cierpliwą, otwartą i zaangażowaną w każde nasze spotkanie. Świetnie potrafi diagnozować i prowadzić rozwój głosu podchodząc do każdej osoby i każdej lekcji bardzo indywidualnie. Jestem absolutnie przekonany, że wszystkie moje osiągnięcia i sukcesy nie byłyby możliwe bez jej pomocy.” www.elvisking.com

Posłuchajcie The King’s Friends

Izabela Markiewicz

aktorka, aktorka dubbingowa, wokalistka.

“W Warsaw Vocal Studio pracuję z Magdą Navarrete. Systematyczna praca nad moim głosem dała mi wiele dobrego w moim życiu zawodowym. Jestem aktorką i głos, poprawna artykulacja, nienaganna dykcja oraz właściwa emisja są dla mnie ogromne ważne i składają się na warsztat dobrego aktora. technika w jakiej prowadzone są zajęcia ułatwiła mi zrozumienie jak radzić sobie z trudnościami wokalnymi na jakie napotykam np. w pracy dubbingowej. Magda dała mi niesamowity komfort w śpiewaniu. Pokazała, że skala mojego głosu jest o wiele większa niż mi się wydaje. Nauczyła jak z lekkością poruszać się między dźwiękami. Każdemu kto zawodowo posługuje się swoim głosem serdecznie polecam zajęcia w tej technice.”
Posłuchajcie wykorzystania głosu Izy w dubbingu

Ms. Obsession

Wokalistka i producentka, której debiutancka płyta Lovely Fear ukaże się 8 czerwca nakładem Ms. Obsession a w dystrybucji Fonografiki. Muzyka, która pojawi się na krążku jest wycieczką po różnych stylach muzycznych i skrajnych emocjach. Jest to fuzja electro popu, soulu, trip hopu i eksperymentalnie użytych efektów. “Muzykę odczuwam kolorami – płyta przechodzi od jaskrawych bo zimne, niebiesko – fioletowe barwy. Najważniejszy jest klimat, który staram się malować za pomocą głosu i brzmień czy efektów. Chcę zacierać granice międzygatunkowe, by nie skuwać muzyki w kajdany określonego stylu a bardziej pozwolić jej swobodnie wypływać z serca”.

“Wszystkim baaardzo polecam Warsaw Vocal Studio i mówię to jako osoba, która przewinęła się przez ręce 8 nauczycieli śpiewu zanim znalazła to czego szukała. Lekcje metodą SLS to wybawienie dla wszystkich, którzy nie chcą słuchać o przeponie, napinaniu pośladkow czy brzucha. Lekcje nie tylko pomogły mi opanować technikę śpiewania, wzmocnić głos, czy pokonać złe maniery ale też były i są dla mnie mega pozytywnym doświadczeniem od innej strony: zajęcia są prowadzone w fajnej atmosferze, a podejście Magdy jest profesjonalne, indywidualne i bardzo wspierające. Miałam też przyjemność odbycia kilku lekcji z Andresem, które również wspominam bardzo pozytywnie i polecam bo jest to świetny nauczyciel. Cieszmy się i radujmy, że profesjonalna szkoła SLS jest w Warszawie i jest prowadzona przez takich fajnych ludzi!:)”
Kliknij i posłuchaj Ms. Obsession śpiewającą autorską kompozycję w Must be the Music


Jarek Jakubiec

Wokalista, uczestnik programu “Bitwa na głosy”

“W Warsaw Vocal Studio kształcę swój głos od ponad roku. To był bardzo udany rok. Doświadczenie wokalne jakie zdobyłem u boku Magdy jest nieocenione. Mogę powiedzieć, że odkryłem swój głos na nowo. Nauczyłem się kontrolować dźwięki, śpiewać lekko i bez wysiłku, poszerzyłem swoją skalę głosu ale przede wszystkim, dzięki wskazówkom i radom Magdy nabrałem pewności siebie na scenie, zacząłem wierzyć w swoje umiejętności! Gdyby nie zajęcia w Studiu, nigdy nie odważyłbym się na wzięcie udziału w programie telewizyjnym, a tak przeżyłem jedną z najwspanialszych przygód mojego życia! WIELKIE DZIĘKI!! Polecam z całego serca i pełną odpowiedzialnością zajęcia u Magda Navarrete. Trzeba wierzyć w marzenia, a Warsaw Vocal Studio pomaga nam je spełniać :)”

Kliknij i posłuchaj cover “Feeling Good” w wykonaniu Jarka


Marianna Kowalewska

18 lat, wciąż szkoli swój wokal, zdobywczyni pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Europejskiej.

“W Warsaw Vocal Studio nauczyłam się jak operować swoim głosem, jak podczas śpiewania współpracować ze swoim organizmem, jak odpowiednio kierować swym narzędziem. Podoba mi się nauka śpiewu w Warsaw Vocal Studio. Wychodząc po zajęciach, mam poczucie, że pnę się w górę. Fajna atmosfera, pozytywne rezultaty lekcji ;)”
Kliknij i posłuchaj cover “Somebody to loves me” w wykonaniu Marianny

Marcin Dabkus

Absolwent wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej im. Feliska Nowiejskiego w Bydgoszczy w klasie prof. Leszka Skrli. Laureat I nagrody na I Europejskim Konkursie Duetów Operetkowych i Musicalowch „Face to Face” w Poznaniu (2009), zdobywca III nagrody na 8. Festiwalu Interpretacji Piosenki Aktorskiej w Bydgoszczy (2007), finalista konkursu „Pejzaż bez Ciebie” z piosenkami Grzegorza Ciechowskiego (2008) i konkursu „Stacja Kutno” (2011), aktor i współzałożyciel teatru studenckiego „Teatryści” w Bydgoszczy, członek obsady musicalu „Les Miserables” w Teatrze Muzycznym „Roma” w Warszawie.

“Pracuję nad moim głosem już od prawie 10 lat mając do czynienia z wieloma nauczycielami i choć od każdego z nich czegoś się nauczyłem, przez długi czas nie mogłem poradzić sobie z najbardziej fundamentalnymi problemami wokalnymi. Zdobywając coraz większe kompetencje w aspekcie stylu, głównie śpiewu klasycznego, ciągle dawały o sobie znać złe nawyki, z którymi nauczyciele albo nie walczyli, albo nie mieli odpowiedznich narzędzi, aby systematycznie się ich pozbywać. Pomimo dużych zmian na lepsze, jakie zaszły w moim głosie w trakcie moich studiów w Akademii Muzycznej, czułem, że nie panuję nad swoim głosem w takim stopniu, w jakim był chciał. Już w trakcie nauki kilka lat temu natrafiłem na informacje na temat Speech Level Singing, ale dopiero kiedy znalazłem się w Warszawie, mogłem w końcu rozpocząć regularną naukę. I tak trafiłem do studia Magdy i Andresa. Nie wiem, czy to za sprawą moich wcześniejszych doświadczeń, czy też efektywności SLS, ale już po dwóch czy trzech miesiącach zaczęły zachodzić w moim głosie zmiany, które trwają w zasadzie do dziś i chodź już nie odwiedzam studia tak regularnie, to ciągle korzystam z nagrań naszych lekcji i nie mogę przecenić ich znaczenia dla mojego wokalnego rozwoju. Magda i Andres to wspaniali i bardzo kompetentni trenerzy, a jak się okazało na ostatnim wakacjnym obozie wokalnym, również świetni organizatorzy i przyjaciele. To oni sprawiają, że ciągle chce się wracać do tej małej, ciemnej klitki na Krakowskim Przedmieściu.”
Kliknij i posłuchaj konkursowego wykonania “Upiornego Twista” Marcina