TECHNIKA IVA
– stworzona przez INSTITUTE FOR VOCAL ADVANCEMENT

TECHNIKA IVA – bazuje na podobnych do Speech Level Singing zasadach, dodatkowo uzupełniając ją o nowinki z zakresu wiedzy foniatrycznej – opartej na wielu szkoleniach, badaniach i zdobywaniu praktyki przez wybitnych nauczycieli.
To jeszcze lepiej nauczony SLS. Technika ta powstała w Stanach Zjednoczonych, łączy jednak specjalistów z całego świata i wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w nauce i w pracy nad głosem.

TECHNIKA IVA – celem, jest śpiewanie w swobodny i naturalny sposób z umiejętnością przejścia od samego dołu do szczytu Twojej skali wokalnej. Bez żadnych niepożądanych efektów, jak załamania głosu czy innych, nagłych zmian w jakości dźwięku. Trenowanie tej techniki da Ci dostęp do warstwy dynamicznej, elastyczności oraz czystości brzmienia Twojego głosu. Jednocześnie, pomoże Ci poszerzyć skalę, wytrzymałość i kondycję wokalną. Umożliwi kontrolę nad strumieniem powietrza, rezonansem, jakością i siłą głosu we wszystkich stylistykach muzycznych bez ryzyka uszkodzenia lub nadwyrężenia.

Technika IVA – to najnowsze dokonania ze świata wiedzy o głosie i praca z mięśniami: AT, które zawiadują strunami głosowymi.

Technika IVA – to metoda nauczania emisji głosu dla każdego. Uczą się u nas profesjonaliści, a także osoby „śpiewające pod prysznicem”. Trenujemy także do sesji nagraniowych, tras koncertowych i programów telewizyjnych.

Technika IVA – to sposób na spełnienie wokalnych marzeń i maksymalne rozwinięcie wokalnego potencjału.

Odwiedź oficjalną stronę INSTYTUT OF VOCAL ADVANCEMENT.

Zajrzyj też do rubryki Speech Level Singing, aby dowiedzieć się więcej.

Obie techniki współpracują ze sobą. Nasi nauczyciele to certyfikowani i wyszkoleni specjaliści, którzy dobierają najlepsze dla Twojego głosu narzędzia.